אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית

  אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

  קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
   עורך דין תעבורה תל אביב

   נהגים נמצאים על הכבישים שעות רבות בשבוע. גם הנהגים הזהירים ביותר עלולים להיחשד בביצוע עבירות תנועה, כולל במקרים שבהם הם כלל לא עברו על דיני התעבורה, או שהם מואשמים בביצוע עבירה חמורה יותר מכפי שביצעו בפועל. כשזה המצב, הכתובת הנכונה היא עורך דין תעבורה תל אביב, רצוי כמובן עו"ד עם ניסיון. לעו"ד מאיה שפירא אלקריף ותק רב בתחום ספציפי זה, וכן שלל הצלחות לרבות במקרים מורכבים מאוד.

   תחומי הפעילות העיקריים של עורך דין תעבורה תל אביב

   * ביטול פסילה מנהלית – גם של החלטות המרב"ד (המרכז הרפואי לבטיחות בדרכים) בעקבות בעיה רפואית וגם של קציני משטרה לאחר תאונה או ביצוע עבירות תנועה המוגדרות כחמורות.

   * מחיקת נקודות – על-מנת למנוע מצב שבו מצטברת כמות גדולה של נקודות המחייבת מעבר קורסי נהיגה ואפילו שלילת הרישיון ל-3 חודשים.

   * נהיגה במהירות מופרזת – עבירה נפוצה שנאכפת באמצעים אלקטרוניים שלא תמיד מופעלים באופן תקין – כך שיש מקום לביטול העונש.

   * נהיגה תחת השפעת אלכוהול – עבירה נפוצה נוספת שניתן להפחית את רמת החומרה שלה וכך להוביל לעונש פחות חמור, ובמקרים מסוימים גם לזיכוי.

   * תאונות דרכים – עורך דין מיומן יסייע למי שמואשם בגרימת תאונת דרכים לא להיענש יתר על המידה, וגם במקרים אלה ניתן להוביל לזיכוי מוחלט בהתאם לנסיבות.

   תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט וייצוג נחוש במיוחד

   האיכות החיונית ביותר עבור כל עורך דין תעבורה תל אביב, מעבר לבקיאות המקצועית המתבקשת, היא נחישות. המערכת, כידוע, עלולה להיות אטומה ולהתנהל בשרירותיות – גם התביעה המשטרתית, גם בתי דין לתעבורה וגם המרב"ד (המכון הרפואי לבטיחות בדרכים). עו"ד מאיה שפירא אלקריף מקפידה על חתירה למטרה בכל מקרה שיש בו היתכנות אמיתית להצלחה, ועל נקיטת כל הצעדים המשפטיים האפשריים שיועילו ללקוח או ללקוחה. מאפיין נוסף של השירות הוא זמינות גבוהה, כך שאם למשל הרישיון שלכם נשלל, תוכלו לקבל אותו בחזרה במהירות כשהנסיבות מצדיקות זאת. עוד דגש הוא ראייה מפוכחת של המצב וגיבוש אסטרטגיה מיטבית בהתאם לנסיבות הספציפיות של כל מקרה.

   אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

   קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
    שאלות ותשובות

    איך עו"ד לתעבורה יכול לעזור לי להתמודד מול משרד הרישוי?

    עו"ד אשר מתמחה בדיני משרד הרישוי ותעבורה מכיר את הנהלים המסורבלים של הרשות המנהלית ובכך יכול לעזור באופן גורלי בהחזרת ושמירת רישיון הנהיגה ביד הנהג.

    האם ניתן למחוק נקודות תעבורה?

    כן! ישנם תנאים שעל פי הם יהיה ניתן למחוק נקודות, הדבר נעשה בדרך של פניה לבימ"ש, בתוך 90 יום מיום קבלת הדוח. ישנה חשיבות בלווי עו"ד המתמחה בדיני תעבורה. הדבר נחוץ לשם הצלחת התהליך ומחיקת נקודות.

    קיבלתי פסילה ממשרד הרישוי. מה עושים?

    רצוי לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום תעבורה במשרד הרישוי. הדבר יכול לעזור באופן משמעותי בטיפול בפסילה מול משרד הרישוי, באופן שהתוצאה יכולה להיות עיכוב פסילה למספר חודשים, קיצור פסילה, ביטול פסילה וביטול רכיבי הפסילה.

    האם עורך דין לתעבורה יכול לעזור לי בהכנה וליווי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

    כן, עו"ד המתמחה בתחום דיני תעבורה ומשרד הרישוי, יכול לסייע בהכנת הנהג למבדקים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים טרם הגעתו ובכך להגדיל את הסיכוי להצליח במבחנים ולקבל אישור חיובי להמשך נהיגתו.

    בנוסף, במקרה ובו הנהג נכשל במבדקים וקיבל תשובה שלילית ולא קיבל את רישיונו בחזרה, עומדת לו הזכות להגיש ערעור בתוך 30 יום לוועדת ערר. רצוי וכדאי לגשת לוועדת ערר בליווי ערך דין המתמחה בנושא ולו היכולת והידע לשכנע את חברי וועדת הערר, כי יש מקום להחזיר לנהג את רישיונו ואף בתנאים.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי במקרה שהוגש נגדי כתב אישום?

    לבית המשפט בשום אופן לא ניגשים לבד, גם אם נדמה שעבירות תעבורה "הן קלות יותר". הסיבה היא שהאזרח הרגיל אינו מבין את התנהלות בבית המשפט והמשטרה. עו"ד לתעבורה אשר מתמחה בתחום, יפנה ליחידת התביעות על מנת לצלם את חומר החקירה בתיק המשטרתי, זאת כדי לבוא במשא ומתן עם התובע המשטרתי בניסיון להגיע להסדר פשרה או לחלופין לגבש קו הגנה וזאת במטרה לסייע לנאשם להגיע לתוצאה הטובה ביותר בעבורו.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי בעבירת נהיגה של שכרות/סמים/אלכוהול?

    עבירות נהיגה בשכרות/סמים/אלכוהול הינן עבירות אשר העונש עליהן מתחיל משנתיים פסילה לכל הפחות. הדרך הנכונה להתמודד עם צפי הפסילה, יתר רכיבי העונש וההשלכות המשפטיות לצידן, היא לבחון את התיק המשטרתי בראיה משפטית ולהגיע להסדר טיעון או ניהול התיק, הכול תלוי בליקויים המשטרתיים.

    משרדנו צבר לאורך השנים ניסיון רב בתחום התעבורה ובניהול אלפי תיקים, זאת במטרה לעזור ללקוח לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    דילוג לתוכן