אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית

  אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

  קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
   עורך דין תעבורה באר שבע

   תחום דיני התעבורה הינו תחום מורכב מאוד. מצד אחד, תיתכן ענישה קשה גם כנגד אנשים נורמטיביים לחלוטין, ומצד שני גם במקרים מורכבים וכשהמצב נראה לכאורה אבוד – עורך דין תעבורה באר שבע עשוי להטות את הכף ולמנוע עונשים כגון אובדן רישיון, קנסות כבדים ואפילו מאסר בפועל. עו"ד מאיה שפירא אלקריף היא עורכת דין ותיקה ומוערכת המתמקדת בתחום התעבורה, ובהתאם הסטנדרטים הגבוהים של השירותים שהיא מספקת.

   השירותים שמספק עורך דין תעבורה באר שבע

   * ייעוץ לקראת שימוע – כל אדם שמזומן לתחנת משטרה מרגיש באופן טבעי לחץ רב. כשעל הפרק האפשרות של פסילת הרישיון לפרק זמן של 30, 60 או 90 ימים, מפלס הלחץ מן הסתם עולה. ייעוץ מקצועי של עורך דין (או עורכת דין, כמובן) מפחית את המתח. תועלת משמעותית נוספת היא הפחתת הסיכון להפללה עצמית או לטעויות אחרות עקב חוסר ידע.

   * ביטול פסילה מנהלית של המרב"ד – התנהלות מול המרכז הרפואי לבטיחות בדרכים מחייבת ניסיון ומיומנות. במקרה כזה השירות של עו"ד תעבורה עשוי להיות ההבדל בין פסילת הרישיון עקב בעיה רפואית לבין שמירת הרישיון.

   * ייצוג בפני בית דין לתעבורה – בתי דין לתעבורה עלולים להטיל עונשים כבדים על נהגים שמואשמים בביצוע עבירות מסוגים שונים, וכמובן כאלה המעורבים בתאונת דרכים. ייצוג מקצועי הינו חובה.

   * הגשת ערעורים – עורכי דין מומחים לתעבורה בבאר שבע מסייעים ללקוחותיהם גם באמצעות הגשת ערעורים וביטול רוע הגזירה אחרי ענישה קשה.

   בקיאות מקצועית מעמיקה ויחס אישי לכל אדם

   עורך דין תעבורה באר שבע נדרש גם לבקיאות מקצועית מעמיקה, הן לגבי החוקים והתקנות והן לגבי הפסיקה המקובלת בכל נושא, והן ליחס אישי לכל אדם – כדי שכל לקוח ידע שהוא לא לבד מול המערכת (שכידוע עלולה להיות אטומה ודורסנית). שתי האיכויות הנ"ל מאפיינות את עו"ד מאיה שפירא אלקריף, בנוסף לזמינות גבוהה ויכולת למצוא את הפתרון הנכון ביותר לכל מצב – בין אם הובלה לזיכוי, בין אם הצגת נסיבות אישיות ובין אם גיבוש הסדר טיעון נוח ללקוח.

   אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

   קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
    שאלות ותשובות

    איך עו"ד לתעבורה יכול לעזור לי להתמודד מול משרד הרישוי?

    עו"ד אשר מתמחה בדיני משרד הרישוי ותעבורה מכיר את הנהלים המסורבלים של הרשות המנהלית ובכך יכול לעזור באופן גורלי בהחזרת ושמירת רישיון הנהיגה ביד הנהג.

    האם ניתן למחוק נקודות תעבורה?

    כן! ישנם תנאים שעל פי הם יהיה ניתן למחוק נקודות, הדבר נעשה בדרך של פניה לבימ"ש, בתוך 90 יום מיום קבלת הדוח. ישנה חשיבות בלווי עו"ד המתמחה בדיני תעבורה. הדבר נחוץ לשם הצלחת התהליך ומחיקת נקודות.

    קיבלתי פסילה ממשרד הרישוי. מה עושים?

    רצוי לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום תעבורה במשרד הרישוי. הדבר יכול לעזור באופן משמעותי בטיפול בפסילה מול משרד הרישוי, באופן שהתוצאה יכולה להיות עיכוב פסילה למספר חודשים, קיצור פסילה, ביטול פסילה וביטול רכיבי הפסילה.

    האם עורך דין לתעבורה יכול לעזור לי בהכנה וליווי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

    כן, עו"ד המתמחה בתחום דיני תעבורה ומשרד הרישוי, יכול לסייע בהכנת הנהג למבדקים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים טרם הגעתו ובכך להגדיל את הסיכוי להצליח במבחנים ולקבל אישור חיובי להמשך נהיגתו.

    בנוסף, במקרה ובו הנהג נכשל במבדקים וקיבל תשובה שלילית ולא קיבל את רישיונו בחזרה, עומדת לו הזכות להגיש ערעור בתוך 30 יום לוועדת ערר. רצוי וכדאי לגשת לוועדת ערר בליווי ערך דין המתמחה בנושא ולו היכולת והידע לשכנע את חברי וועדת הערר, כי יש מקום להחזיר לנהג את רישיונו ואף בתנאים.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי במקרה שהוגש נגדי כתב אישום?

    לבית המשפט בשום אופן לא ניגשים לבד, גם אם נדמה שעבירות תעבורה "הן קלות יותר". הסיבה היא שהאזרח הרגיל אינו מבין את התנהלות בבית המשפט והמשטרה. עו"ד לתעבורה אשר מתמחה בתחום, יפנה ליחידת התביעות על מנת לצלם את חומר החקירה בתיק המשטרתי, זאת כדי לבוא במשא ומתן עם התובע המשטרתי בניסיון להגיע להסדר פשרה או לחלופין לגבש קו הגנה וזאת במטרה לסייע לנאשם להגיע לתוצאה הטובה ביותר בעבורו.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי בעבירת נהיגה של שכרות/סמים/אלכוהול?

    עבירות נהיגה בשכרות/סמים/אלכוהול הינן עבירות אשר העונש עליהן מתחיל משנתיים פסילה לכל הפחות. הדרך הנכונה להתמודד עם צפי הפסילה, יתר רכיבי העונש וההשלכות המשפטיות לצידן, היא לבחון את התיק המשטרתי בראיה משפטית ולהגיע להסדר טיעון או ניהול התיק, הכול תלוי בליקויים המשטרתיים.

    משרדנו צבר לאורך השנים ניסיון רב בתחום התעבורה ובניהול אלפי תיקים, זאת במטרה לעזור ללקוח לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    דילוג לתוכן