אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית

  אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

  קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
   עורך דין תאונות קשות

   בעתיד, עושה רושם, מכוניות ינהגו את עצמן ואנחנו נהיה פטורים מחובת הנהיגה. עד אז, למרבה הצער נפגעים מדי שנה אלפי ישראלים בתאונות דרכים, ובאופן טבעי המחוקק וגם בתי המשפט מתייחסים בחומרה רבה למי שנמצא אחראי לתאונה קשה. יחד עם זאת החוק מאפשר גם להתגונן בפני אישומים כבדים, ולשם מיצוי האפשרויות חשוב לפנות אל עורך דין תאונות קשות עם ניסיון רב. עו"ד מאיה שפירא אלקריף היא מומחית לדיני תעבורה שכבר עזרה לישראלים רבים להתמודד באופן מיטבי עם ההשלכות של תאונת דרכים קשה.

   ההמלצות העיקריות של עורך דין תאונות קשות

   * לא לנטוש את זירת התאונה – החוק בישראל מתייחס בחומרה רבה לתאונת "פגע וברח". למעשה הפקרת אדם שנפגע בתאונת דרכים עלולה לגרור עונש כבד יותר אפילו מגרימת התאונה עצמה, שכן הפקרה לאחר תאונה הינה עבירה פלילית שהעונש המרבי עליה הוא 14 שנות מאסר! הפעולה הנכונה היא להישאר בזירה, לסייע לנפגעים בכל דרך אפשרית וליצור קשר מידי עם עו"ד תעבורה מנוסה.

   * לא לדבר עם המשטרה לפני קבלת ייעוץ משפטי – בניגוד לבריחה מזירת תאונה שהינה עבירה פלילית, אי שיתוף פעולה עם המשטרה לפני קבלת ייעוץ משפטי הינה זכות בסיסית של כל אדם. מאחר שכל דבר שתאמרו, בשטח או בתחנת משטרה, עלול לשמש כנגדכם, מומלץ בחום לקבל הכוונה ממומחים בתחום הספציפי של תאונות דרכים קשות וייצוג חשודים בגרימתן.

   * לגבש אסטרטגיה מיטבית – בהתאם לנסיבות האירוע. כל החלטה לגבי אדם החשוב במעורבות בתאונה קשה מושפעת מתנאי הדרך, מידת הרשלנות של הגורם הנפגע (אם הייתה כזו) ועוד. איסוף המידע וגיבוש אסטרטגיה נכונה הם הבסיס לקבלת החלטות מדויקת על-מנת שלא להיענש בחומרה רבה מדי ובחלק מהמקרים גם להגיע לזיכוי מוחלט.

   הגינות, אמינות מלאה וזמינות מרבית

   עורך דין תאונות קשות נדרש קודם כל לזמינות גבוהה, על-מנת שאפשר יהיה לסייע לאדם החשוב בגרימת תאונה באופן מידי. איכות חיונית נוספת היא אמינות ללא פשרות, וזאת בכדי שללקוח תימסר תמונת מצב מדויקת המשקפת באופן מלא את מצבו, ללא הבטחות שווא. עו"ד מאיה שפירא אלקריף מתנהלת על-פי שתי האיכויות הנ"ל, ומקפידה גם על הגינות וכמובן מקצוענות המובילה לתוצאות הטובות ביותר האפשריות בכל תיק, מורכב ככל שיהיה.

   אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

   קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
    שאלות ותשובות

    איך עו"ד לתעבורה יכול לעזור לי להתמודד מול משרד הרישוי?

    עו"ד אשר מתמחה בדיני משרד הרישוי ותעבורה מכיר את הנהלים המסורבלים של הרשות המנהלית ובכך יכול לעזור באופן גורלי בהחזרת ושמירת רישיון הנהיגה ביד הנהג.

    האם ניתן למחוק נקודות תעבורה?

    כן! ישנם תנאים שעל פי הם יהיה ניתן למחוק נקודות, הדבר נעשה בדרך של פניה לבימ"ש, בתוך 90 יום מיום קבלת הדוח. ישנה חשיבות בלווי עו"ד המתמחה בדיני תעבורה. הדבר נחוץ לשם הצלחת התהליך ומחיקת נקודות.

    קיבלתי פסילה ממשרד הרישוי. מה עושים?

    רצוי לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום תעבורה במשרד הרישוי. הדבר יכול לעזור באופן משמעותי בטיפול בפסילה מול משרד הרישוי, באופן שהתוצאה יכולה להיות עיכוב פסילה למספר חודשים, קיצור פסילה, ביטול פסילה וביטול רכיבי הפסילה.

    האם עורך דין לתעבורה יכול לעזור לי בהכנה וליווי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

    כן, עו"ד המתמחה בתחום דיני תעבורה ומשרד הרישוי, יכול לסייע בהכנת הנהג למבדקים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים טרם הגעתו ובכך להגדיל את הסיכוי להצליח במבחנים ולקבל אישור חיובי להמשך נהיגתו.

    בנוסף, במקרה ובו הנהג נכשל במבדקים וקיבל תשובה שלילית ולא קיבל את רישיונו בחזרה, עומדת לו הזכות להגיש ערעור בתוך 30 יום לוועדת ערר. רצוי וכדאי לגשת לוועדת ערר בליווי ערך דין המתמחה בנושא ולו היכולת והידע לשכנע את חברי וועדת הערר, כי יש מקום להחזיר לנהג את רישיונו ואף בתנאים.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי במקרה שהוגש נגדי כתב אישום?

    לבית המשפט בשום אופן לא ניגשים לבד, גם אם נדמה שעבירות תעבורה "הן קלות יותר". הסיבה היא שהאזרח הרגיל אינו מבין את התנהלות בבית המשפט והמשטרה. עו"ד לתעבורה אשר מתמחה בתחום, יפנה ליחידת התביעות על מנת לצלם את חומר החקירה בתיק המשטרתי, זאת כדי לבוא במשא ומתן עם התובע המשטרתי בניסיון להגיע להסדר פשרה או לחלופין לגבש קו הגנה וזאת במטרה לסייע לנאשם להגיע לתוצאה הטובה ביותר בעבורו.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי בעבירת נהיגה של שכרות/סמים/אלכוהול?

    עבירות נהיגה בשכרות/סמים/אלכוהול הינן עבירות אשר העונש עליהן מתחיל משנתיים פסילה לכל הפחות. הדרך הנכונה להתמודד עם צפי הפסילה, יתר רכיבי העונש וההשלכות המשפטיות לצידן, היא לבחון את התיק המשטרתי בראיה משפטית ולהגיע להסדר טיעון או ניהול התיק, הכול תלוי בליקויים המשטרתיים.

    משרדנו צבר לאורך השנים ניסיון רב בתחום התעבורה ובניהול אלפי תיקים, זאת במטרה לעזור ללקוח לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    דילוג לתוכן