אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית

  אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

  קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
   עורך דין מהירות מופרזת

   דיני תעבורה מהירות מופרזת

   סעיף 54א' לתקנות התעבורה קובע כי "לא ינהג אדם ברכב בדרך במהירות העולה על הקבוע בטבלה", ובהמשך מפרט מהי המהירות המותרת בכל מקום בהתאם לסוג הכביש ולתמרורים שונים המוצבים בו. בעידן שבו לכל מכונית כוח רב, וגם התשתית ברוב המקומות מאפשרת פיתוח מהירות גבוהה, ישנם לא מעט נהגים שלא מקיימים את הוראת הסעיף. המשטרה משקיעה מאמצים רבים באכיפתו, בין השאר מפני שהוא יחסית קל לאכיפה, ולכן נוצר הצורך בשירותי עורך דין מהירות מופרזת. עו"ד מאיה שפירא אלקריף מסייעת למי שחשודים או עומדים לדין בביצוע עבירה ומביאה לידי ביטוי בקיאות מקצועית בכל מקרה ומקרה.

   איך עורך דין מהירות מופרזת מסייע לכם להימנע מעונש כבד?

   * ערעור אמינות הדוח – עבירת מהירות מופרזת נאכפת באופן טבעי באמצעות מכשור ייעודי. המכשירים משוכללים ונתפשים כאמינים, אבל בעזרת עו"ד עם ניסיון ניתן להטיל ספק במהימנות התוצאות במקרים ספציפיים. כך למשל הפעלת מכשיר "דבורה" בסביבה שלא מתאימה לכך כגון בקרבת קו מתח חשמלי עשויה להוביל לזיכוי של מי שנאשם כי נהג במהירות מופרזת.

   * ייעוץ לקראת שימוע – נהג שבעקבות חשד בביצוע עבירת מהירות מופרזת מקבל זימון לשימוע במשטרה עלול לאבד את הרישיון ל-30 ימים. ייעוץ מקצועי של עו"ד עם מומחיות בתחום ספציפי זה מסייע לאדם להגיע מוכן לשימוע, ממקסם את סיכויי שמירת הרישיון ומונע הסתבכויות מיותרות עקב חוסר ידע (כל דבר שנאמר בשימוע עלול לשמש כנגדכם גם במשפט).

   * הצגת נסיבות אישיות – דרך פעולה אפשרית נוספת של עורכי דין בתחום התעבורה היא הצגת נסיבות אישיות שיניעו את שופט או שופטת התעבורה להסתפק בעונש קל גם כשהמהירות הייתה גבוהה מאוד.

   אסטרטגיה נכונה ויישום מוקפד

   רף הענישה האפשרי על עבירת המהירות המופרזת – 8 או 10 נקודות תעבורה, פסילת רישיון והעמדה לדין – מחייב פנייה לגורם מקצועי: עורך דין מהירות מופרזת. עו"ד מאיה שפירא אלקריף בוחנת את כל המידע הרלוונטי, הן לגבי הנסיבות הספציפיות של הדוח או של כתב האישום והן לגבי הנהג או הנהגת, ובוחרת את האסטרטגיה הנכונה ביותר. השלב הבא הוא יישום מוקפד של תוכנית הפעולה, לטובת מקסימום תועלת לכל לקוח ולקוחה.

   אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

   קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
    שאלות ותשובות

    איך עו"ד לתעבורה יכול לעזור לי להתמודד מול משרד הרישוי?

    עו"ד אשר מתמחה בדיני משרד הרישוי ותעבורה מכיר את הנהלים המסורבלים של הרשות המנהלית ובכך יכול לעזור באופן גורלי בהחזרת ושמירת רישיון הנהיגה ביד הנהג.

    האם ניתן למחוק נקודות תעבורה?

    כן! ישנם תנאים שעל פי הם יהיה ניתן למחוק נקודות, הדבר נעשה בדרך של פניה לבימ"ש, בתוך 90 יום מיום קבלת הדוח. ישנה חשיבות בלווי עו"ד המתמחה בדיני תעבורה. הדבר נחוץ לשם הצלחת התהליך ומחיקת נקודות.

    קיבלתי פסילה ממשרד הרישוי. מה עושים?

    רצוי לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום תעבורה במשרד הרישוי. הדבר יכול לעזור באופן משמעותי בטיפול בפסילה מול משרד הרישוי, באופן שהתוצאה יכולה להיות עיכוב פסילה למספר חודשים, קיצור פסילה, ביטול פסילה וביטול רכיבי הפסילה.

    האם עורך דין לתעבורה יכול לעזור לי בהכנה וליווי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

    כן, עו"ד המתמחה בתחום דיני תעבורה ומשרד הרישוי, יכול לסייע בהכנת הנהג למבדקים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים טרם הגעתו ובכך להגדיל את הסיכוי להצליח במבחנים ולקבל אישור חיובי להמשך נהיגתו.

    בנוסף, במקרה ובו הנהג נכשל במבדקים וקיבל תשובה שלילית ולא קיבל את רישיונו בחזרה, עומדת לו הזכות להגיש ערעור בתוך 30 יום לוועדת ערר. רצוי וכדאי לגשת לוועדת ערר בליווי ערך דין המתמחה בנושא ולו היכולת והידע לשכנע את חברי וועדת הערר, כי יש מקום להחזיר לנהג את רישיונו ואף בתנאים.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי במקרה שהוגש נגדי כתב אישום?

    לבית המשפט בשום אופן לא ניגשים לבד, גם אם נדמה שעבירות תעבורה "הן קלות יותר". הסיבה היא שהאזרח הרגיל אינו מבין את התנהלות בבית המשפט והמשטרה. עו"ד לתעבורה אשר מתמחה בתחום, יפנה ליחידת התביעות על מנת לצלם את חומר החקירה בתיק המשטרתי, זאת כדי לבוא במשא ומתן עם התובע המשטרתי בניסיון להגיע להסדר פשרה או לחלופין לגבש קו הגנה וזאת במטרה לסייע לנאשם להגיע לתוצאה הטובה ביותר בעבורו.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי בעבירת נהיגה של שכרות/סמים/אלכוהול?

    עבירות נהיגה בשכרות/סמים/אלכוהול הינן עבירות אשר העונש עליהן מתחיל משנתיים פסילה לכל הפחות. הדרך הנכונה להתמודד עם צפי הפסילה, יתר רכיבי העונש וההשלכות המשפטיות לצידן, היא לבחון את התיק המשטרתי בראיה משפטית ולהגיע להסדר טיעון או ניהול התיק, הכול תלוי בליקויים המשטרתיים.

    משרדנו צבר לאורך השנים ניסיון רב בתחום התעבורה ובניהול אלפי תיקים, זאת במטרה לעזור ללקוח לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    דילוג לתוכן