אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית

  אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

  קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
   עורך דין משרד רישוי

   נקודות משרד הרישוי- שיטת הניקוד בעבירות תעבורה

   שיטת הניקוד "החדשה" נועדה לבצע מעקב אחר נהגים אשר צוברים לחובתם נקודות בגין עבירות תעבורה.
   חשוב לציין כי לרוב דוחות המשטרה שניתנו לנהג יש לצידן קנס כספי ונקודות, נקודות אלו מצטברות במחשבי משרד הרישוי, וכך פועלת שיטת הניקוד החדשה.
   לפעמים אנשים מרוצים מהעובדה שנרשם לחובתם "רק דו"ח של ברירת משפט" משום שלשיטתם הם ישלמו את הקנס ויסיימו עם זה. אלא מה? שתשלום הקנס מהווה הודאה באשמה ונקודות הרישוי מתחילות להצטבר לחובתו של הנהג

   חשוב לדעת כי השיטה החדשה הינה סיכום צבירת הנקודות של הנהג אשר מדווחות לרשות הרישוי לאחר 90 יום מיום ביצוע העבירה באופן אוטומטי, וזה בניגוד לשיטת הניקוד "הישנה" שבה העבירה דווחה למערכת רשות הרישוי לאחר ביצוע תשלום הדו"ח.
   על כן בעת קבלת הדו"ח ובטרם חלפו 90 יום עד למועד התשלום ניתן להגיש בקשה להישפט על הדו"ח באופן עצמאי או ע"י עורך דין המתמחה בתחום התעבורה,ומרגע שחלפו 90 יום הנהג מאבד את זכותו להישפט.

   התליית רישיון נהיגה
   התליית רישיון נהיגה קורס נהיגה מונעת,קורס בסיסי, קורס ייעודי (מתקדם)
   נהג אשר צבר לחובתו 12 נקודות מקבל הודעה בדואר מאת משרד הרישוי כי עליו לבצע את אמצעי התיקון (קורס בסיסי) בתוך 45 ימים, אחרת רישיונו יותלה עד קבלת אישור על ביצוע אמצעי התיקון.
   נהג אשר צבר לחובתו 22 נקודות ומעלה מקבל הודעה בדואר מאת משרד הרישוי כי עליו לבצע את אמצעי התיקון(קורס מתקדם) בתוך 45 ימים אחרת רישיונו יותלה עד לקבלת אישור על ביצוע אמצעי התיקון.
   חשוב לציין, כי התליית רישיון הנהיגה משמעותה כפסילה לכל דבר ועניין.
   כאשר נהג מקבל הודעה ממשרד הרישוי כי עליו לבצע אמצעי תיקון וחלפו למעלה מ-6 חודשים הרי שמשרד הרישוי רשאי להתלות את רישיון הנהיגה של אותו נהג. על הנהג להפקיד את רישיון נהיגתו במשרד הרישוי תוך 7 ימים ורישיון הנהיגה יחודש לאחר ביצוע אמצעי התיקון הנדרש.
   פסילת רישויון הנהיגה- בקשה לטיעון טענות
   נהג אשר קיבל מכתב מאת רשות הרישוי כי עליו להגיע למשרד הרישוי ובמעמד זה יכול לטעון את טיעוניו בגין שלילת רישיון הנהיגה שיטת ניקוד-צבירת נקודות לחובתו של הנהג.
   למשרדנו וותק רב בתחום הטיפול אל מול משרד הרישוי הנובע מניסיונה הרב של עורכת הדין מאיה אלקריף אשר התחילה את דרכה בתוך המערכת וטיפלה עד כה באלפי תיקים של נהגים בהם אין היה נכון לקבל את החלטת משרד הרישוי בעניין הפסילה, ולא אחת התברר כי ניתן לבטל את הפסילה, התלייה, תיאוריה, טסט, ובדיקות במכון הרפואי.
   פנו אלינו עוד היום!

    עו”ד תעבורה בירושלים – מאיה אלקריף טל: 050-6212455

   אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

   קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
    שאלות ותשובות

    איך עו"ד לתעבורה יכול לעזור לי להתמודד מול משרד הרישוי?

    עו"ד אשר מתמחה בדיני משרד הרישוי ותעבורה מכיר את הנהלים המסורבלים של הרשות המנהלית ובכך יכול לעזור באופן גורלי בהחזרת ושמירת רישיון הנהיגה ביד הנהג.

    האם ניתן למחוק נקודות תעבורה?

    כן! ישנם תנאים שעל פי הם יהיה ניתן למחוק נקודות, הדבר נעשה בדרך של פניה לבימ"ש, בתוך 90 יום מיום קבלת הדוח. ישנה חשיבות בלווי עו"ד המתמחה בדיני תעבורה. הדבר נחוץ לשם הצלחת התהליך ומחיקת נקודות.

    קיבלתי פסילה ממשרד הרישוי. מה עושים?

    רצוי לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום תעבורה במשרד הרישוי. הדבר יכול לעזור באופן משמעותי בטיפול בפסילה מול משרד הרישוי, באופן שהתוצאה יכולה להיות עיכוב פסילה למספר חודשים, קיצור פסילה, ביטול פסילה וביטול רכיבי הפסילה.

    האם עורך דין לתעבורה יכול לעזור לי בהכנה וליווי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

    כן, עו"ד המתמחה בתחום דיני תעבורה ומשרד הרישוי, יכול לסייע בהכנת הנהג למבדקים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים טרם הגעתו ובכך להגדיל את הסיכוי להצליח במבחנים ולקבל אישור חיובי להמשך נהיגתו.

    בנוסף, במקרה ובו הנהג נכשל במבדקים וקיבל תשובה שלילית ולא קיבל את רישיונו בחזרה, עומדת לו הזכות להגיש ערעור בתוך 30 יום לוועדת ערר. רצוי וכדאי לגשת לוועדת ערר בליווי ערך דין המתמחה בנושא ולו היכולת והידע לשכנע את חברי וועדת הערר, כי יש מקום להחזיר לנהג את רישיונו ואף בתנאים.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי במקרה שהוגש נגדי כתב אישום?

    לבית המשפט בשום אופן לא ניגשים לבד, גם אם נדמה שעבירות תעבורה "הן קלות יותר". הסיבה היא שהאזרח הרגיל אינו מבין את התנהלות בבית המשפט והמשטרה. עו"ד לתעבורה אשר מתמחה בתחום, יפנה ליחידת התביעות על מנת לצלם את חומר החקירה בתיק המשטרתי, זאת כדי לבוא במשא ומתן עם התובע המשטרתי בניסיון להגיע להסדר פשרה או לחלופין לגבש קו הגנה וזאת במטרה לסייע לנאשם להגיע לתוצאה הטובה ביותר בעבורו.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי בעבירת נהיגה של שכרות/סמים/אלכוהול?

    עבירות נהיגה בשכרות/סמים/אלכוהול הינן עבירות אשר העונש עליהן מתחיל משנתיים פסילה לכל הפחות. הדרך הנכונה להתמודד עם צפי הפסילה, יתר רכיבי העונש וההשלכות המשפטיות לצידן, היא לבחון את התיק המשטרתי בראיה משפטית ולהגיע להסדר טיעון או ניהול התיק, הכול תלוי בליקויים המשטרתיים.

    משרדנו צבר לאורך השנים ניסיון רב בתחום התעבורה ובניהול אלפי תיקים, זאת במטרה לעזור ללקוח לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    דילוג לתוכן