אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית

  אודות משרד עורכי דין – מאיה שפירא אלקריף

  מאיה שפירא אלקריף היא עורכת דין בעלת שם המתמחה בדיני תעבורה. היא החלה את דרכה כעובדת אדמיניסטרטיבית, עבדה כיועצת משפטית במשרד התחבורה ולבסוף, הפכה לעו"ד במשרד הרישוי בירושלים. כיום היא משמשת כסנגורית מקצועית, המתמקדת בענייני תעבורה ורישוי.

  הידע והמומחיות הרבים של מאיה במערכת המשפט בנושא עבירות תעבורה ותאונות, כגון נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, פסילה מנהלית, בדיקת ינשוף, שלילת רישיון, בדיקות מכונים רפואיים ודיני תעבורה, הופכים אותה לנכס שלא יסולא בפז במתן שירותי הגנה משפטית.

  למשרד עורכי הדין מאיה שפירא אלקריף ניסיון משמעותי בטיפול בתיקים הקשורים למשרד התחבורה והבטיחות בדרכים. המומחיות טמונה בעיקר בנושאי תעבורה, פציעות גוף ושלילת רישיון נהיגה.

  המשרד מחויב לטיפול יעיל בתיקי רישוי, עבירות תעבורה ומעורבות בתאונות דרכים לרבות תיקי נהיגה בשכרות. צוות המשרד השיג הצלחות רבות בייצוג נאשמים בבתי משפט לתעבורה ובניהול ליטיגציה עם התביעה כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוחות. מדובר בבחינה מדוקדקת של הראיות הן בתאונות דרכים קטלניות והן בתאונות דרכים פחות קשות.

  המשרד והעומדת בראשו, שואפים למזער את הסיכון להרשעה ומעריכים את פוטנציאל הזיכוי עוד לפני החקירה הראשונית. הצוות מעריך ביסודיות את הראיות, זיכוי או הרשעה פוטנציאליים, הסדרי טיעון ואפשרויות להקלה בעונשים כדי להשיג את הפשרה הטובה ביותר עבור לקוחותיהם.

  המשרד בקיא בשיטת הניקוד החדשה ויכול לסייע במניעת צבירת נקודות עונשין.

  לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו: 050-6212455

  למה אנחנו

  ניסיון עשיר בתחום התעבורה

  צוות מקצועי ואמין

  ייצוג נאשמים בבית המשפט לענייני תעבורה

  ניסיון עשיר בדיני משרד הרישוי

  מענה בכל רחבי הארץ

  זמינות 24/7

  אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

  קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית

   שאלות ותשובות

   איך עו"ד לתעבורה יכול לעזור לי להתמודד מול משרד הרישוי?

   עו"ד אשר מתמחה בדיני משרד הרישוי ותעבורה מכיר את הנהלים המסורבלים של הרשות המנהלית ובכך יכול לעזור באופן גורלי בהחזרת ושמירת רישיון הנהיגה ביד הנהג.

   האם ניתן למחוק נקודות תעבורה?

   כן! ישנם תנאים שעל פי הם יהיה ניתן למחוק נקודות, הדבר נעשה בדרך של פניה לבימ"ש, בתוך 90 יום מיום קבלת הדוח. ישנה חשיבות בלווי עו"ד המתמחה בדיני תעבורה. הדבר נחוץ לשם הצלחת התהליך ומחיקת נקודות.

   קיבלתי פסילה ממשרד הרישוי. מה עושים?

   רצוי לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום תעבורה במשרד הרישוי. הדבר יכול לעזור באופן משמעותי בטיפול בפסילה מול משרד הרישוי, באופן שהתוצאה יכולה להיות עיכוב פסילה למספר חודשים, קיצור פסילה, ביטול פסילה וביטול רכיבי הפסילה.

   האם עורך דין לתעבורה יכול לעזור לי בהכנה וליווי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

   כן, עו"ד המתמחה בתחום דיני תעבורה ומשרד הרישוי, יכול לסייע בהכנת הנהג למבדקים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים טרם הגעתו ובכך להגדיל את הסיכוי להצליח במבחנים ולקבל אישור חיובי להמשך נהיגתו.

   בנוסף, במקרה ובו הנהג נכשל במבדקים וקיבל תשובה שלילית ולא קיבל את רישיונו בחזרה, עומדת לו הזכות להגיש ערעור בתוך 30 יום לוועדת ערר. רצוי וכדאי לגשת לוועדת ערר בליווי ערך דין המתמחה בנושא ולו היכולת והידע לשכנע את חברי וועדת הערר, כי יש מקום להחזיר לנהג את רישיונו ואף בתנאים.

   כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי במקרה שהוגש נגדי כתב אישום?

   לבית המשפט בשום אופן לא ניגשים לבד, גם אם נדמה שעבירות תעבורה "הן קלות יותר". הסיבה היא שהאזרח הרגיל אינו מבין את התנהלות בבית המשפט והמשטרה. עו"ד לתעבורה אשר מתמחה בתחום, יפנה ליחידת התביעות על מנת לצלם את חומר החקירה בתיק המשטרתי, זאת כדי לבוא במשא ומתן עם התובע המשטרתי בניסיון להגיע להסדר פשרה או לחלופין לגבש קו הגנה וזאת במטרה לסייע לנאשם להגיע לתוצאה הטובה ביותר בעבורו.

   כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי בעבירת נהיגה של שכרות/סמים/אלכוהול?

   עבירות נהיגה בשכרות/סמים/אלכוהול הינן עבירות אשר העונש עליהן מתחיל משנתיים פסילה לכל הפחות. הדרך הנכונה להתמודד עם צפי הפסילה, יתר רכיבי העונש וההשלכות המשפטיות לצידן, היא לבחון את התיק המשטרתי בראיה משפטית ולהגיע להסדר טיעון או ניהול התיק, הכול תלוי בליקויים המשטרתיים.

   משרדנו צבר לאורך השנים ניסיון רב בתחום התעבורה ובניהול אלפי תיקים, זאת במטרה לעזור ללקוח לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

   עורך דין תעבורה

   • הצטברות נקודות – ביטול נקודות מונע הגעה למצב שבו הרישיון עלול להישלל לפרק זמן לא מבוטל.
   • מהירות מופרזת – זוהי עבירה שלמשטרה קל לאכוף אותה ולכן ישנם דוחות רבים על מהירות גבוהה יתר על המידה. מצד שני יש גם לא מעט מקרים של ליקויים בשימוש באמצעי מדידת המהירות, ולכן עורך דין מיומן עשוי למנוע ספיגת עונש חמור.
   • נהיגה תחת השפעת אלכוהול – נהיגה בשכרות נתפשת כעבירה חמורה מאוד, הן מבחינת החוק והן מבחינת השופטים בבתי הדין לתעבורה (שממילא מנעד הבחירה שלהם מצומצם יחסית במקרים אלה). למרות זאת, עורכי דין לענייני תעבורה עם ניסיון רלוונטי יכולים להוביל להקלה בעונש ואפילו לזיכוי במקרים מסוימים.
   • שימוע לפני שלילה – לכל אדם שזומן לקצין משטרה לשימוע בטרם ייפסל רישיונו להתייעץ עם עורך דין (או כמובן עורכת דין) בתחום התעבורה, על-מנת לעבור את השימוע בשלום.
   • נהיגה ללא רישיון – לנסיבות יש משקל נכבד בהחלטת הרשויות, ולכן כדאי להיעזר בעורך דין שאמון על הצגת המקרה באופן שימזער את הנזק.

   עו"ד דיני תעבורה

   • ערעור על החלטת המרב"ד לפסול רישיון – אחת הסיבות הנפוצות לאיבוד הרישיון היא שלילתו ע"י המרב"ד (המכון הרפואי לבטיחות בדרכים). לגוף זה ישנה הסמכות לשלול רישיון במקרים של ריבוי נקודות וגם כשישנו דיווח על בעיה רפואית. ייעוץ וליווי של עורך דין מומחה לדיני תעבורה עשוי למנוע את רוע הגזירה.
   • ייעוץ לקראת שימוע אצל קצין משטרה – גם קציני משטרה מוסמכים לפסול רישיונות נהיגה וזאת לפרק זמן של 30 ימים, 60 ימים או 90 ימים. הסמכות ניתנת לקציני המשטרה כשמתבצעת עבירת תנועה או תאונת דרכים עם נפגעים. לפני הפסילה ישנה חובת שימוע, וכדאי להגיע אליו לאחר קבלת ייעוץ מקצועי מעו"ד מנוסה.
   • ערעור על פסילה מנהלית – גם לאחר השימוע, וכשקצין המשטרה בוחר לפסול את הרישיון, עשוי עו"ד מנוסה לשנות את ההחלטה, וזאת באמצעות ערעור לבית דין לתעבורה.
   • ייצוג בפני בית דין לתעבורה – כשנהג או נהגת עומדים למשפט בחשד לביצוע עבירת תנועה חמורה, אחד העונשים הוא באופן טבעי שלילת הרישיון. במקרים אלה, ייצוג מקצועי של עו"ד עם בקיאות בדיני תעבורה הוא כבר חובה למי שרוצים להציל את הרישיון.
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן