אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית

  אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

  קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
   פיצויים לנפגעי תאונות דרכים

   לעיתים מתממש הסיכון הכרוך בנסיעה או הליכה ברחוב ואנו נקלעים למצב של פגיעה בתאונת דרכים – כנהגים, נוסעים או כהולכי רגל.

   במקרה ונפגעת בתאונת דרכים, ייתכן כי אתה זכאי לפיצוי בגין נזקי גוף מחברת הביטוח המבטחת את הרכב בביטוח חובה, ללא קשר האם אתה אשם בתאונה או לאו.
   יש לזכור כי חשוב לפנות לקבלת טיפול רפואי מיד לאחר התאונה,ולהמשיך לאחריו בבירור רפואי, לפי סוג פגיעתכם.

   משרדנו בעל ניסיון רב בניהול תביעות בגין תאונות דרכים נגד חברות הביטוח.

   חייגו בהקדם וקבעו פגישת ייעוץ, במהלך הפגישה צוות משרדנו יעיין במסמכים שבידכם ויבחן האם קיים כיסוי ביטוחי, מה הסיכויים כי נותרה לכם נכות צמיתה וכן יפנה אתכם לבדיקות רפואיות נוספות שעליכם לבצע כדי לגבש את תביעתכם ונזקכם.

   מומלץ להמשיך בבירור ובטיפולים רפואיים לפחות שנה מיום התאונה ולאחר מכן, כשהמצב הרפואי מתגבש ומתבהר, להגיש את כתב התביעה.

   לאחר גיבוש התביעה והאסטרטגיה, נגיש כתב תביעה לבית המשפט, בצירוף בקשה למינוי מומחים רפואיים בהתאם לפגיעתכם.
   לרוב, בית המשפט ימנה מומחה מתאים שיבדוק אתכם ויחליט האם נותרה לכם נכות צמיתה ומה שיעורה.

   לאחר קביעת המומחה ביחס לנכות ושיעורה, בית המשפט יבחן ויחליט מה גובה הפיצוי לו אתם זכאים, בית המשפט יקח בחשבון בהצעתו את הפסדי השכר שנגרמו לכם בעקבות התאונה הגריעה מכושר השתכרותך בעתיד, לפי שיעור הנכות ואופי עבודתך, וכן פיצוי בגין כאב וסבל, הוצאות רפואיות ועזרת צד שלישי.

   גם אם לא נותרה לכם נכות צמיתה, ייתכן כי הנכם זכאים לפיצוי עבור כאב וסבל, הוצאות רפואיות והפסדי השכר לעבר.

   משרדנו בעל ניסיון וידע רב וילווה אותך באופן מקיף, יסודי ואיכותי מיום התאונה ועד לסיום התביעה וקבלת הפיצוי המגיע לכם.

   אל תקחו צ'אנס על הרשיון שלכם

   קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית
    שאלות ותשובות

    איך עו"ד לתעבורה יכול לעזור לי להתמודד מול משרד הרישוי?

    עו"ד אשר מתמחה בדיני משרד הרישוי ותעבורה מכיר את הנהלים המסורבלים של הרשות המנהלית ובכך יכול לעזור באופן גורלי בהחזרת ושמירת רישיון הנהיגה ביד הנהג.

    האם ניתן למחוק נקודות תעבורה?

    כן! ישנם תנאים שעל פי הם יהיה ניתן למחוק נקודות, הדבר נעשה בדרך של פניה לבימ"ש, בתוך 90 יום מיום קבלת הדוח. ישנה חשיבות בלווי עו"ד המתמחה בדיני תעבורה. הדבר נחוץ לשם הצלחת התהליך ומחיקת נקודות.

    קיבלתי פסילה ממשרד הרישוי. מה עושים?

    רצוי לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום תעבורה במשרד הרישוי. הדבר יכול לעזור באופן משמעותי בטיפול בפסילה מול משרד הרישוי, באופן שהתוצאה יכולה להיות עיכוב פסילה למספר חודשים, קיצור פסילה, ביטול פסילה וביטול רכיבי הפסילה.

    האם עורך דין לתעבורה יכול לעזור לי בהכנה וליווי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

    כן, עו"ד המתמחה בתחום דיני תעבורה ומשרד הרישוי, יכול לסייע בהכנת הנהג למבדקים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים טרם הגעתו ובכך להגדיל את הסיכוי להצליח במבחנים ולקבל אישור חיובי להמשך נהיגתו.

    בנוסף, במקרה ובו הנהג נכשל במבדקים וקיבל תשובה שלילית ולא קיבל את רישיונו בחזרה, עומדת לו הזכות להגיש ערעור בתוך 30 יום לוועדת ערר. רצוי וכדאי לגשת לוועדת ערר בליווי ערך דין המתמחה בנושא ולו היכולת והידע לשכנע את חברי וועדת הערר, כי יש מקום להחזיר לנהג את רישיונו ואף בתנאים.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי במקרה שהוגש נגדי כתב אישום?

    לבית המשפט בשום אופן לא ניגשים לבד, גם אם נדמה שעבירות תעבורה "הן קלות יותר". הסיבה היא שהאזרח הרגיל אינו מבין את התנהלות בבית המשפט והמשטרה. עו"ד לתעבורה אשר מתמחה בתחום, יפנה ליחידת התביעות על מנת לצלם את חומר החקירה בתיק המשטרתי, זאת כדי לבוא במשא ומתן עם התובע המשטרתי בניסיון להגיע להסדר פשרה או לחלופין לגבש קו הגנה וזאת במטרה לסייע לנאשם להגיע לתוצאה הטובה ביותר בעבורו.

    כיצד עורך דין לתעבורה יכול לסייע לי בעבירת נהיגה של שכרות/סמים/אלכוהול?

    עבירות נהיגה בשכרות/סמים/אלכוהול הינן עבירות אשר העונש עליהן מתחיל משנתיים פסילה לכל הפחות. הדרך הנכונה להתמודד עם צפי הפסילה, יתר רכיבי העונש וההשלכות המשפטיות לצידן, היא לבחון את התיק המשטרתי בראיה משפטית ולהגיע להסדר טיעון או ניהול התיק, הכול תלוי בליקויים המשטרתיים.

    משרדנו צבר לאורך השנים ניסיון רב בתחום התעבורה ובניהול אלפי תיקים, זאת במטרה לעזור ללקוח לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    דילוג לתוכן